Të gjitha kategoritë

Ofruesi i Zgjidhjeve Materiale CADCAM

Ekipet tona mund të ofrojnë shërbimin e Projektimit, Makineritë mulliri, mjetet milig, zgjidhjen e ngjyrosjes, PMMA dhe WAX ​​dhe PEEK, Grinder dhe lustrues.

RRETH NESH

Klikoni këtu, do të dini më shumë rreth Vsmile.

Më shumë informacion

Fotografitë

Klikoni këtu, do të dini se si bëhen blloqet dentare të zirkonisë

Më shumë informacion

Zona e shitjeve

Produktet janë në shitje mbi 90 coutries. Ne kemi shërbim global.

Më shumë informacion

Produkte të rregullta me sasi të mëdha

Madhësia nga 10 mm në 25 mm të gjitha të disponueshme për të gjithë Sistemin

VsmileHappyZir 3D Plus Pro Zirkonia me shumë shtresa

Bllok shumëkatëshe Zirkonia Vsmile HappyZir STML

Vsmile HappyZir Blloku Zirkonia me shumë shtresa UTML

Vsmile Peek Blank për Proteza të Pjesshme dhe Bare

Skaner automatik 3D Vsmile

Aksesorë të Elementeve të Ngrohjes së Funksionit Vsmile

NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan