Të gjitha kategoritë

Vsmile HappyZir UT për Anterior

Përshkrim


1

UT Ultra Translucency zirkonia bllokon Karakteristikat

1. Njësitë e vetme të përparme dhe të pasme

2. Njësitë e plota të konturit / Kurora dentare

3. Restaurimi estetik i lartë

4. Bllok ultra i tejdukshëm i zirkonisë

5. 49% tejdukshmëri, 700MPA


Kurba e sinterimit

UT

Detaje

98UT 1

rastet

UT case

Rreth nesh

Vsmile është një prodhues i konsumit të dhëmbëve me bazë në Kinë, i cili u jep zgjidhje laboratorëve dentarë.
Ne kemi një ekip profesional të shitjeve dhe marketingut që u ofron klientëve tanë një shërbim efektiv duke përfshirë trajtimin e hetimit, përgatitjen e mostrës, përpunimin e porosisë, dërgesën dhe dokumentacionin. Përmbushja dhe tejkalimi i pritjeve të Klientëve tanë është qëllimi ynë.
Na kontaktoni sot për të zbuluar se si mund t'ju ndihmojmë të kurseni para çdo muaj dhe të mbani laboratorin tuaj duke ecur në kulmin e efikasitetit. Me ndihmën profesionale të Vsmile, ju mund të prisni rezultate të jashtëzakonshme.

Ekspozitë

Paketimi dhe Transporti

Transporti i Paketimit


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan