Të gjitha kategoritë

Vsmile HappyZir ST Për Kontur të Plotë

Përshkrim


1

Karakteristikat e Blloqeve Dentare të Zirkonisë HappyZir ST:

1. Zbatime monolite

2. Material i plotë me kontur / kurorë të plotë / kurorë dentare

3. Materiali i urës së plotë

4. Bllok super i tejdukshëm i zirkonisë / zirkonia bosh

5. 41% tejdukshmëri, 1200MPA


Kurba e sinterimit

ST

Detaje

98ST 1

rastet

ST白块 CASE

Rreth nesh

Vsmile është një prodhues i konsumit të dhëmbëve me bazë në Kinë, i cili u jep zgjidhje laboratorëve dentarë.
Ne kemi një ekip profesional të shitjeve dhe marketingut që u ofron klientëve tanë një shërbim efektiv duke përfshirë trajtimin e hetimit, përgatitjen e mostrës, përpunimin e porosisë, dërgesën dhe dokumentacionin. Përmbushja dhe tejkalimi i pritjeve të Klientëve tanë është qëllimi ynë.
Na kontaktoni sot për të zbuluar se si mund t'ju ndihmojmë të kurseni para çdo muaj dhe të mbani laboratorin tuaj duke ecur në kulmin e efikasitetit. Me ndihmën profesionale të Vsmile, ju mund të prisni rezultate të jashtëzakonshme.

Ekspozitë

Paketimi dhe Transporti

Transporti i Paketimit


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan