Të gjitha kategoritë

VSmile HappyZir HT për Përballje

Përshkrim


1

Zirkonia dentare HappyZir HT bllokon Karakteristikat


1. Ura të gjata

2. Materiali për përballimin e dhëmbëve

3. Nënstrukturat implantuese

4. Blloku i zirkonisë me forcë të lartë / zirkonia bosh

5. 37% tejdukshmëri, 1350MPA

6. Urat hibride

7. Nevojiten dizajne të vështira të cilat kërkonin forcë shtesë

Sintering Curve

2

Detaje435

rastet

6

Rreth nesh

Vsmile është një prodhues i konsumit të dhëmbëve me bazë në Kinë, i cili u jep zgjidhje laboratorëve dentarë.
We have a professional sales & marketing team that provides our customers with effective service including inquiry handling, sample preparation, order processing, shipment and documentation. Meeting and exceeding our Customers's expectations is our goal.
Na kontaktoni sot për të zbuluar se si mund t'ju ndihmojmë të kurseni para çdo muaj dhe të mbani laboratorin tuaj duke ecur në kulmin e efikasitetit. Me ndihmën profesionale të Vsmile, ju mund të prisni rezultate të jashtëzakonshme.

Ekspozitë

Paketimi dhe Transporti

Transporti i Paketimit


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan