Të gjitha kategoritë

PMMA fleksibël Vsmile


Boshllëk fleksibël dentar Acetal PMMA i pajtueshëm për Open DentalSpecifikimet e Vsmile Acetal PMMA:

Vsmile PMMA e polimetilakrilatit të ngjyrosur paraprakisht,

I përshtatshëm për fabrikimin e kurorave dhe urave,

që shërbejnë si protezë dentare provizore ose me hapësirë ​​të gjatë.


Avantazhi i Vsmile Acetal PMMA:

Thithja e ulët e ujit.

Dendësia e lartë, Pa pigment për tu depozituar;

Ngjyra të sakta dhe të qëndrueshme, transparencë e përshtatshme.

Safeshtë e sigurt të përdoret për zgavrën me gojë, jo-toksiciteti


Paketimi Vsmile Acetal PMMA:

1 copë / kuti kartoni


Sistemi Vsmile PMMA dhe madhësitë:

Wieland PMMA, Zirkonzahn PMMA, Amann Girrbach PMMA, Sirona PMMA janë në dispozicion. Wieland: 98 * 10 mm / 12 mm / 14 mm / 16 mm / 18 mm / 20 mm / mm / 25 mm Zirkonzahn: 95 * 10 mm / 12 mm / 14 mm / 16 mm / 18 mm / 20 mm / mm / 25 mm Amann Girrbach: 13/16/20 mm Sirona: C14 B40


Ngjyra Vsmile PMMA:

Ngjyra mono PMMA: Vita 16 hije, të qarta, rozë, zbardhues

PMMA me shumë shtresa: Vita 16 ka PMMA fleksibël: A0, A1, A2, A3, A4, B1 e qartë

Shtresa e dyfishtë PMMA: Ngjyra A1 / A2 / A3 / A4 / B1 / B2 + Rozë


Rasti Vsmile PMMA

NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan