Të gjitha kategoritë

Aliazh Vsmile Cocr


Aliazh kromi kobalt me ​​nikel dhe berilium pa përdorim për restaurimin qeramik
Përbërja e aliazheve Cocr dentare Vsmile:

Kobalt 60% krom 26% molibden 4% Wolfram 10% të tjerët 2%

Specifikimet teknike të aliazhit Cocr Vsmile Dental:

Diapazoni i shkrirjes (shkalla): 1360 +/- 50 Rezistenca e rendimentit (Mpa): 530 Rezistenca në tërheqje (Mpa) 880 Zgjatja (%): 3 Fortësia e Rockwell (HRB): 30 Koeficienti i zgjerimit të linjës (25-500 gradë): 14.7

Paketa Vsmile:

Paketimi: 1 kg / kuti


Fabrika e VsmileNA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan