Të gjitha kategoritë

Bosh i Vsmile CADCAM PMMA


Vsmile PMMA , PINK PMMA, PMMA E QART, PMMA ACETAL,

PMMA SHUM SHQIPTARE


Specifikim:

PMMA Vsmile e polimetilakrilatit të ngjyrosur paraprakisht, I përshtatshëm për krijimin e kurorave dhe urave, që shërbejnë si protezë dentare provizore ose me hapësirë ​​të gjatë.


Advantage:

Thithja e ulët e ujit,

Dendësia e lartë, Pa pigment për tu depozituar;

Ngjyra të sakta dhe të qëndrueshme, transparencë e përshtatshme.

Safeshtë e sigurt të përdoret për zgavrën me gojë, jo-toksiciteti.


Ngjyra dhe madhësia:

98/95mm PMMA  Color A1/A2/A3/A4/B1/B2/Clear/Pink

Madhësia 10,12,14,16,18,20,22,25 mm

Ngjyra PMMA me shumë shtresa 98 mm A1 / A2 / A3 / A4 / B1 / B2

Madhësia 14mm, 16mm, 20mm, 25mm, 30mm

Ngjyra PMMA fleksibël 98 mm A1 / A2 / A3 / A4 / B1

Madhësia 10,12,14,16,18,20 mm

Shtresa e dyfishtë PMMA Ngjyra 98 mm A1 / A2 / A3 / A4 / B1 / B2 + Rozë

Madhësia 25mm, 30mm, 40mm


Rast:Paraqitja e fabrikës:


Fotografia e produktit:
NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan