Të gjitha kategoritë

Seti i kaçavidave për implantin e dhëmbëve Vsmile


 

kopertinës8QQ 图片 20201211222838QQ 图片 20201211223021

IMG_0915IMG_1004

A6A5A2A3A4A17IMG_0925IMG_1058魔术 手 拼图

Rreth nesh

Vsmile është një prodhues i konsumit të dhëmbëve me bazë në Kinë, i cili u jep zgjidhje laboratorëve dentarë. Ne kemi një ekip profesional të shitjeve dhe marketingut që u ofron klientëve tanë një shërbim efektiv duke përfshirë trajtimin e hetimit, përgatitjen e mostrës, përpunimin e porosisë, dërgesën dhe dokumentacionin. Takimi dhe tejkalimi i Pritjeve të Klientëve tanë është qëllimi ynë. Na kontaktoni sot për të zbuluar se si mund t'ju ndihmojmë të kurseni para çdo muaj dhe të mbani laboratorin tuaj duke ecur në kulmin e efikasitetit. Me ndihmën profesionale të Vsmile, ju mund të prisni rezultate të jashtëzakonshme. WhatsApp / Tel: +86 19118861847.

Paketimi dhe Transporti

F&Q


 

PREV: Asnje

NEXT: Asnje

NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan