Të gjitha kategoritë

Bllok shumëkatëshe Zirkonia Vsmile HappyZir STML

Përshkrim


123

Karakteristikat e HappyZir ST multilayer:

 • Zirkonia shumëkatëshe super e tejdukshme STML

 • 1200MPA

 • 41% Translucensy

 • Efikasiteti - gradient i integruar i ngjyrave.

 • Përzgjedhja e ngjyrave - 7 ngjyra përfshirë. gradient

Treguesi multilayer HappyZir ST


 • Restaurime me një dhëmbë (anterior dhe posterior)

 • ura të plota (të përparme dhe të pasme)

Colors

 • A1, A2, A3, A3.5, A4

 • B1, B2, B3, B4

 • C1, C2, C3, C4

 • D2, D3, D4

Kurba e sinterimit

Sinterimi i ST

rastet

45

APer ne

Vsmile është një prodhues i konsumit të dhëmbëve me bazë në Kinë, i cili u jep zgjidhje laboratorëve dentarë.
Ne kemi një ekip profesional të shitjeve dhe marketingut që u ofron klientëve tanë një shërbim efektiv duke përfshirë trajtimin e hetimit, përgatitjen e mostrës, përpunimin e porosisë, dërgesën dhe dokumentacionin. Përmbushja dhe tejkalimi i Pritjeve të Klientëve tanë është qëllimi juaj.
Na kontaktoni sot për të zbuluar se si mund t'ju ndihmojmë të kurseni para çdo muaj dhe të mbani laboratorin tuaj duke ecur në kulmin e efikasitetit. Me ndihmën profesionale të Vsmile, ju mund të prisni rezultate të jashtëzakonshme.

Ekspozitë


Paketimi dhe Transporti

Transporti i PaketimitTransporti i Paketimit


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan