Të gjitha kategoritë

Blloku shumëkatëshe Zirkonia Vsmile HappyZir ST

Përshkrim


123

HappyZir ST MultilayerFeatures:

 • Zirkonia shumëkatëshe super e tejdukshme STML

 • 1200MPA

 • 41% Translucensy

 • Efikasiteti - gradient i integruar i ngjyrave.

 • Përzgjedhja e ngjyrave - 7 ngjyra përfshirë. gradient

HappyZir ST Multilayer Indication


 • Restaurime me një dhëmbë (anterior dhe posterior)

 • full bridges (anterior and posterior)

Colors

 • A1, A2, A3, A3.5, A4

 • B1, B2, B3, B4

 • C1, C2, C3, C4

 • D2, D3, D4

Kurba e sinterimit

ST sintering

rastet

45

APer ne

Vsmile është një prodhues i konsumit të dhëmbëve me bazë në Kinë, i cili u jep zgjidhje laboratorëve dentarë.
Ne kemi një ekip profesional të shitjeve dhe marketingut që u ofron klientëve tanë një shërbim efektiv duke përfshirë trajtimin e hetimit, përgatitjen e mostrës, përpunimin e porosisë, dërgesën dhe dokumentacionin. Përmbushja dhe tejkalimi i Pritjeve të Klientëve tanë është qëllimi juaj.
Na kontaktoni sot për të zbuluar se si mund t'ju ndihmojmë të kurseni para çdo muaj dhe të mbani laboratorin tuaj duke ecur në kulmin e efikasitetit. Me ndihmën profesionale të Vsmile, ju mund të prisni rezultate të jashtëzakonshme.

Ekspozitë


Paketimi dhe Transporti

Transporti i PaketimitTransporti i Paketimit


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan