Të gjitha kategoritë

Vsmile HappyZir SHT Zirkonia me shumë shtresa


Përshkrim


SHT ML

Karakteristikat e Bllokut Zirconia të SHT-së:


 • 6 shtresa Ngjyra shumë shtresore

 • 43% Transparencë

 • Forca tregon gradientin 1100Mpa

 • I përshtatshëm për urën e përparme, kurorës dhe 2-3 njësiveIndikacionet e Bllokut Zirkonia SHT multilayer:


 • Kurorë

 • zbukurim

 • zbukurim

 • ngulit

 • i mëparshëmKarakteristikat fizike të bllokut të zirkonisë SHT multilayer:


 • Dendësia e sinteruar 6.07 + _0.01g / m


 • Fortësia 1250HV

 • Temperatura e sinterimit 1500 gradë

 • Matters needing attention: The direction indicated by the arrow is the incisal.

 • Used for bridge: Suggestion within 3 units brige

Colors

Kurba e sinterimit

SHT-3D

rastet

SHT white

APer ne

Vsmile është një prodhues i konsumit të dhëmbëve me bazë në Kinë, i cili u jep zgjidhje laboratorëve dentarë.
We have a professional sales & marketing team that provides our customers with effective service including inquiry handling, sample preparation, order processing, shipment and documentation. Meeting and exceeding our Customers' Expectations isour goal.
Na kontaktoni sot për të zbuluar se si mund t'ju ndihmojmë të kurseni para çdo muaj dhe të mbani laboratorin tuaj duke ecur në kulmin e efikasitetit. Me ndihmën profesionale të Vsmile, ju mund të prisni rezultate të jashtëzakonshme.

Ekspozitë

Certifikim


Paketimi dhe Transporti

Transporti i PaketimitTransporti i Paketimit


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan