Të gjitha kategoritë

Vsmile Blues Dhe Lustrues


Vsmile Grinder dhe Polisher për CADCAM Makinë për Qeramikë Zirkonia Emax


Ne kemi ngjyrë jeshile dhe blu.

RPM që ne recoomend për një i madh është 8000-10000.


Zbatime prej guri diamanti

Guri i Diamantit për lustrim paraprak, agjëron zirkoninë, qeramikën silikate dhe porcelanin.

I shpejtë dhe efikas, nuk gjeneron nxehtësi. Shumë i mprehtë dhe fleksibël, pa plasaritje ose dëmtim të sipërfaqes

Përdorimi: pa ftohje uji, bluarje të shpejtë të imët, qeramikë, zirkoni, emax


Guri diamanti EMPF: 7000-15000

Guri i diamantit Maks: 20000

Paketimi prej guri diamanti: 1 copë një kutiFabrika e Vsmile
NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan