Të gjitha kategoritë

Vsmile Milling Burs Zirkonzahn ® M1 Soft I pajtueshëm


lundrim

E pajtueshme me Zirkonzahn Për Mulliri Zirkonia / PMMA / Dylli
Shank Dia. (Mm)
3.0 3.0 3.0
Koka Dia. (Mm) 2.5 1.0 0.5
Gjatësia e tepërt(Mm) 57 57 57
shtresë Diamant / Diamant i pëlqyer / i veshur / Ylber

Specs:

1. Makina e sistemit: Zirkonzahn ® Soft M1 


2. Veshja: DC / DLC / NC / RC

 

Karakteristikat:

1. Vegla mlling e veshjes DLC mund të bluaj 120 deri në 150 njësi dhëmbësh;

2. Vegla bluarëse e veshjes DC mund të bluaj 300-500 njësi dhëmbësh;

3. Të gjithë breshëritë tona bëhen nga materiali optimal i karabit tungstenit dhe çelik inox;

4.100% në përputhje me Zirkonzahn ® Soft M1 dental Sistemet CADCAM.


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan