Të gjitha kategoritë

Kompatibiliteti Vsmile Milling Burs Wieland Mini


lundrim

I pajtueshëm me Wieland Mini Për Mulliri Zirkonia / PMMA / Dylli
Shank Dia. (Mm)
3.03.03.03.0
Koka Dia. (Mm)2.51.00.70.3
Gjatësia e tepërt(Mm)35353535
shtresëDiamant / Diamant i pëlqyer / i veshur / Ylber

Specs:

1.Makina e sistemit: Wieland ® Mini


2. Veshja: DC / DLC / NC / RC

 

Karakteristikat:

1. Vegla mlling e veshjes DLC mund të bluaj 120 deri në 150 njësi dhëmbësh;

2. Vegla bluarëse e veshjes DC mund të bluaj 300-500 njësi dhëmbësh;

3. Të gjithë breshëritë tona bëhen nga materiali optimal i karabit tungstenit dhe çelik inox;

4.100% në përputhje me sistemet dentare Wieland Mini CADCAM.


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan