Të gjitha kategoritë

Bërja e mullirit Vsmile përputhet VHF ® K1 K3 K4


lundrim

Compatible With VHF K1 K3 K4 For Zirconia / PMMA / Wax Milling
Shank Dia. (Mm)
3.0 3.0 3.0 3.0
Koka Dia. (Mm) 2.0 1.0 0.6 0.3
Gjatësia e tepërt(Mm) 35 35 35 35
shtresë Diamant / Diamant i pëlqyer / i veshur / Ylber
Përputhet me  VHF K1 K3 K4 For Emax / Glass Ceramic / Lithium Disilicate Milling
Shank Dia. (Mm)
3.0 3.0 3.0
Koka Dia. (Mm) 2.5 1.0 0.6
Gjatësia e tepërt(Mm) 35 35 35

Specs:

1.System machine: VHF ® K1 K3 K4


2. Veshja: DC / DLC / NC / RC

 

Karakteristikat:

1. Vegla mlling e veshjes DLC mund të bluaj 120 deri në 150 njësi dhëmbësh;

2. Vegla bluarëse e veshjes DC mund të bluaj 300-500 njësi dhëmbësh;

3. Të gjithë breshëritë tona bëhen nga materiali optimal i karabit tungstenit dhe çelik inox;

4.100% compatible with VHF K1 K3 K4 dental CADCAM systems.


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan