Të gjitha kategoritë

Mulliri Vsmile Burs Roland ® I pajtueshëm


lundrim

I pajtueshëm me Roland Për Zirkonia / PMMA / Mulliri me dylli
Shank Dia. (Mm)
4.04.04.04.0
Koka Dia. (Mm)2.01.00.60.3
Gjatësia e tepërt(Mm)50505050
shtresëDiamant / Diamant i pëlqyer / i veshur / Ylber
E pajtueshme me Roland Për mulliri Emax / Qeramikë qelqi / Disilikat litiumi
Shank Dia. (Mm)
3.03.03.0
Koka Dia. (Mm)2.51.00.6
Gjatësia e tepërt(Mm)404040

Specs:

1.Makina e sistemit: Roland®


2. Veshja: DC / DLC / NC / RC

 

Karakteristikat:

1. Vegla mlling e veshjes DLC mund të bluaj 120 deri në 150 njësi dhëmbësh;

2. Vegla bluarëse e veshjes DC mund të bluaj 300-500 njësi dhëmbësh;

3. Të gjithë breshëritë tona bëhen nga materiali optimal i karabit tungstenit dhe çelik inox;

4.100% në përputhje me sistemet dentare CADCAM Roland 51D.


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan