Të gjitha kategoritë

Vsmile Milling Burs Iems-icores Coritec One 150i 250i 350i 450i atible E pajtueshme


lundrim

Compatible With imes icores For Zirconia / PMMA / Wax Milling
Shank Dia. (Mm)
3.0 3.0 3.0 3.0
Koka Dia. (Mm) 2.5 1.0 0.6 0.3
Gjatësia e tepërt(Mm) 48 48 48 48
shtresë Diamant / Diamant i pëlqyer / i veshur / Ylber
I pajtueshëm me imazhet për mulliri Emax / Qeramikë qelqi / Lithium Disilicate
Shank Dia. (Mm)
3.0 3.0 3.0
Koka Dia. (Mm) 2.5 1.0 0.6
Gjatësia e tepërt(Mm) 45 45 45

Specs:

1.System machine: imes icores ® Coritec one,150i,250i,350i,450i 


2. Veshja: DC / DLC / NC / RC

 

Karakteristikat:

1. Vegla mlling e veshjes DLC mund të bluaj 120 deri në 150 njësi dhëmbësh;

2. Vegla bluarëse e veshjes DC mund të bluaj 300-500 njësi dhëmbësh;

3. Të gjithë breshëritë tona bëhen nga materiali optimal i karabit tungstenit dhe çelik inox;

4.100% në përputhje me  imes icores ® Coritec one,150i,250i,350i,450i l CADCAM systems.


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan