Të gjitha kategoritë

Vsmile Milling Burs Dentium. I pajtueshëm


lundrim

I pajtueshëm me dentiumin për mulliri me zirkoni / PMMA / dylli
Shank Dia. (Mm)
3.03.03.0
Koka Dia. (Mm)2.01.00.5
Gjatësia e tepërt(Mm)505043
shtresëDiamant / Diamant i pëlqyer / i veshur / Ylber
I pajtueshëm me imazhet për mulliri Emax / Qeramikë qelqi / Lithium Disilicate
Shank Dia. (Mm)
3.03.03.0
Koka Dia. (Mm)2.01.00.5
Gjatësia e tepërt(Mm)505045
Shank Dia. (Mm)
6.06.06.0
Koka Dia. (Mm)2.01.00.5
Gjatësia e tepërt(Mm)505050
I pajtueshëm me imazhet e imazheve për mulliri metalike
Shank Dia. (Mm)
6.06.06.0
Koka Dia. (Mm)3.02.01.5
Gjatësia e tepërt(Mm)505050
Head ShapeFundi i Topit

Specs:

1. Makina e sistemit: Dentiumi.

2. Veshja: DC / DLC / NC / RC.

 

Karakteristikat:

1. Vegla mlling e veshjes DLC mund të bluaj 120 deri në 150 njësi dhëmbësh;

2. Vegla bluarëse e veshjes DC mund të bluaj 300-500 njësi dhëmbësh;

3. Të gjithë breshëritë tona bëhen nga materiali optimal i karabit tungstenit dhe çelik inox;

4.100% në përputhje me sistemet Dentium CADCAM.


NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan