Të gjitha kategoritë

Bosh Titaniumi Vsmile


Bosh Titaniumi

Si Klasa 2 ashtu edhe Klasa 5

Madhësia nga 10 mm në 25 mm

Sistemi 98 mm dhe 95 mm të dy në rregull.NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan