Të gjitha kategoritë

Hot Produkte

Vsmile HappyZir Zirconia mund t'ju plotësojë juve dhe klientëve të gjitha llojet e nevojave

Vsmile HappyZir 3D Plus Pro Zirkonia me shumë shtresa

Vsmile HappyZir 3D Plus Pro Zirkonia me shumë shtresa

Blloku shumëkatëshe Zirkonia Vsmile HappyZir ST

Blloku shumëkatëshe Zirkonia Vsmile HappyZir ST

Blloku Zirkonia me shumë shtresa Vsmile HappyZir UT

Blloku Zirkonia me shumë shtresa Vsmile HappyZir UT

VsmileHappyZir Shikoni Bosh

VsmileHappyZir Shikoni Bosh

Skanues automatik 3D Vsmile

Skanues automatik 3D Vsmile

Aksesorë Funance Vsmile

Aksesorë Funance Vsmile
NA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan