Të gjitha kategoritë

Rreth nesh

home>Rreth nesh

Ajo që ne jemi

Vsmile është një prodhues dhe furnizues i blloqeve dentare të zirkonisë dhe produkteve të konsumit të dhëmbëve të orientuara nga tregu dhe i drejtuar nga kërkimi, si makina CADCAM, mullinj mulliri dhe furra dentare etj. Produktet tona shiten mirë në të gjithë botën dhe cilësia është e njohur mirë në laboratorët dentarë. Në Vsmile, ne kemi një ekip profesional të shitjeve dhe marketingut që u ofron klientëve tanë një shërbim efektiv duke përfshirë trajtimin e hetimit, përgatitjen e mostrës, përpunimin e porosisë, dërgesën dhe dokumentacionin. Takimi dhe tejkalimi i Pritjeve të Klientëve tanë është qëllimi ynë. 

Avantazhet tona

Kutitë e shtypura dhe paketimit të bllokut OEM janë në dispozicion
Metoda e Ndryshme e Transportit Fleksibël për të kursyer taksat e klientëve
Minimumi i 1 sasisë së sasisë për t’u provuar
Përgjigje e shpejtë 7 * 24 nga Whatsapp +86 15084896166

Pamja jonë e prodhimitNA KONTAKTONI

+ 86 15084896166/+98 912 295 2210

info@dentalzirconiadisc.com

Juxing, 8 # Lujing Road, Changsha, Hunan